Allemagne English	Italia Nederland Portugal Spania France

 

Mx 50 Euronations

 

2019 Edition - Nederland



When?:
22 june 8h - 23 june 17h

Where?
hamc st. isidorushoeve
Binnenveldweg 45
Haaksbergen, 7482 NB Nederland

Informations:
http://www.brommercross.nl/event/mx50-euronations/

 
 

Drivers







         
         
         
   

2019 MX 50 Euronations - Participants

 
   

G1

 
   

#

Fisrt name

Name

Land

Categorie

 
   

120

Schoeber

Rick

Nederland

G1 – Automaat

 
   

133

Builtjes

Bart

Nederland

G1 – Automaat

 
   

170

thiele

johan

Nederland

G1 – Automaat

 
   

171

janssen

justin

Nederland

G1 – Automaat

 
   

181

Defawe

Kevin

België

G1 – Automaat

 
   

188

Dortmans

Jurn

Nederland

G1 – Automaat

 
   

G2

 
   

#

Fisrt name

Name

Land

Categorie

 
   

202

Wolsink

Bennie

Nederland

G2 – Standaardklasse

 
   

211

Berentsen

Robby

Nederland

G2 – Standaardklasse

 
   

222

Lansink

Kevin

Nederland

G2 – Standaardklasse

 
   

238

Everink

Berry

Nederland

G2 – Standaardklasse

 
   

260

Waenink

Rick

Nederland

G2 – Standaardklasse

 
   

263

Obbink

Jeroen

Nederland

G2 – Standaardklasse

 
   

272

Verink

Ewoud

Nederland

G2 – Standaardklasse

 
   

283

Krabbenborg

Rikkert

Nederland

G2 – Standaardklasse

 
   

G3

 
   

#

Fisrt name

Name

Land

Categorie

 
   

1

ten brinke

ronnie

Nederland

G3 – MX50

 
   

2

Kortschot

Wim

Nederland

G3 – MX50

 
   

3

Zappoli

Ruben

Italië

G3 – MX50

 
   

4

lucas

laurent

Frankrijk

G3 – MX50

 
   

5

barbié

mathilde

Frankrijk

G3 – MX50

 
   

6

LOUIS

Jean-Philippe

België

G3 – MX50

 
   

7

marques

rafael

België

G3 – MX50

 
   

8

CLOSE

Sébastien

België

G3 – MX50

 
   

9

mota

fausto

België

G3 – MX50

 
   

10

Pirot

Philippe

België

G3 – MX50

 
   

12

Schoenaker

Dennis

Nederland

G3 – MX50

 
   

13

Vaillant

Vanessa

België

G3 – MX50

 
   

14

Detaille

David

België

G3 – MX50

 
   

15

Hogeboom

Harold

Nederland

G3 – MX50

 
   

16

Reuvekamp

Clemens

Nederland

G3 – MX50

 
   

17

Baan

Nina

Nederland

G3 – MX50

 
   

18

Arnaud

Julien

Frankrijk

G3 – MX50

 
   

19

Pineau

Mathieu

Frankrijk

G3 – MX50

 
   

20

VEREECKE

Janko

België

G3 – MX50

 
   

21

Degueldre

Benoît

België

G3 – MX50

 
   

22

hendriksen

maikel

Nederland

G3 – MX50

 
   

23

Langenhof

Sander

Nederland

G3 – MX50

 
   

24

Langenhof

martijn

Nederland

G3 – MX50

 
   

25

Lamers

Thijs

Nederland

G3 – MX50

 
   

26

staman

joop JR

Nederland

G3 – MX50

 
   

27

ENISCOURT

Antonin

Frankrijk

G3 – MX50

 
   

28

Ebben

Kay

Nederland

G3 – MX50

 
   

29

Willems

Mike

Nederland

G3 – MX50

 
   

30

Maarse

Gybren

Nederland

G3 – MX50

 
   

31

Schonewille

Govert

Nederland

G3 – MX50

 
   

33

Carassiti

Miller

Italië

G3 – MX50

 
   

36

Somsen

Henkjan

Nederland

G3 – MX50

 
   

37

Masi

Mattia

Italië

G3 – MX50

 
   

39

grignard

Vincent

België

G3 – MX50

 
   

40

Wormgoor

Marco

Nederland

G3 – MX50

 
   

41

Reuvekamp

Antonio

Nederland

G3 – MX50

 
   

43

LUENGO

RUBEN

Spanje

G3 – MX50

 
   

44

van den Berg

Tijn

Nederland

G3 – MX50

 
   

46

Habraken

Mitch

Nederland

G3 – MX50

 
   

47

Félix

Olivier

België

G3 – MX50

 
   

50

Lefevre

Steven

België

G3 – MX50

 
   

51

van der Vegte

Peter

Nederland

G3 – MX50

 
   

52

Cissen

Bart

Nederland

G3 – MX50

 
   

53

DECKERS

David

België

G3 – MX50

 
   

54

Smulders

Koen

Nederland

G3 – MX50

 
   

55

martin

xavi

Spanje

G3 – MX50

 
   

56

Nijhuis

Richelle

Nederland

G3 – MX50

 
   

58

Arink

Bob

Nederland

G3 – MX50

 
   

59

BARREAU

Mathis

Frankrijk

G3 – MX50

 
   

66

Bor

Davy

Nederland

G3 – MX50

 
   

67

sloot

stijn

Nederland

G3 – MX50

 
   

70

Glaap

Jan

Nederland

G3 – MX50

 
   

71

Lorquet

Julien

België

G3 – MX50

 
   

72

Dalla Libera

Stefano

Italië

G3 – MX50

 
   

74

Tekaat

Lorenzo

Nederland

G3 – MX50

 
   

75

poirier

julien

Frankrijk

G3 – MX50

 
   

76

LECLERCQ

Rudy

België

G3 – MX50

 
   

77

DECHAMBRE

Sébastien

Frankrijk

G3 – MX50

 
   

78

Goossens

Sjoerd

Nederland

G3 – MX50

 
   

80

Servais

Adrien

België

G3 – MX50

 
   

83

Glaap

Lars

Nederland

G3 – MX50

 
   

84

Jonker

Mike

Nederland

G3 – MX50

 
   

85

ter Maat

Jurian

Nederland

G3 – MX50

 
   

86

venmans

marco

Nederland

G3 – MX50

 
   

87

Schuurman

Bjorn

Nederland

G3 – MX50

 
   

88

HUCHET

Mael

Frankrijk

G3 – MX50

 
   

91

Roetgerink

Justin

Nederland

G3 – MX50

 
   

92

van der Heijden

Jovi

Nederland

G3 – MX50

 
   

94

Besselink

Nico

Nederland

G3 – MX50

 
   

95

blanken

kevin

Nederland

G3 – MX50

 
   

98

Gouteyron

Hubert

Frankrijk

G3 – MX50

 
   

99

REDONDO

VICTOR

Spanje

G3 – MX50

 
   

100

De Beus

Ryan

Nederland

G3 – MX50

 
   

317

Pytel

Alexandre

Frankrijk

G3 – MX50

 
   

351

de maesschalck

bjorn

België

G3 – MX50

 
   

444

Klein gebbink

Etiën

Nederland

G3 – MX50

 
   

551

menardeau

ronan

Frankrijk

G3 – MX50

 
   

715

claeys

jonathan

België

G3 – MX50

 
   

747

laurioux

cyrille

Frankrijk

G3 – MX50

 
   

911

verbelen

jelle

België

G3 – MX50

 
   

919

Hoogervorst

Fred

Nederland

G3 – MX50

 
   

920

Cadiat

Corentin

België

G3 – MX50

 
   

926

Gaugnaux

Kevin

België

G3 – MX50

 
   

934

Van der duijn

Niels

Nederland

G3 – MX50

 
   

950

van Aalst

Jeroen

Nederland

G3 – MX50

 

 
 

RÈGLEMENT 2018 MX 50cc EURONATIONS => https://www.brommercross.nl/euronations-2019/rules/

 

Les differentes catégories sont G1, G2 et G3.

 

The Mx 50 Euronations exist since 2012.

2012 - Douchy - France
2013 - Warsage -Belgium
2014 - Mesola - Italia
2015 - Nederland
2016 - Portugal
2017 - Warsage -Belgium
2018 - Carpi - Italia

 
 

Inscriptions :

 

 

        Home made website.